Jak kupić fajną kurtkę?

Zbliża się zima i z pewnością część z nas zdecyduje się zainwestować w nowe okrycia wierzchnie. Tym razem zimowe.

Część z nas zdecyduje się na elegancką wersję okrycia w postaci płaszcza inni zdecydują się na mniej eleganckie ale bardziej praktyczne i wygodne kurtki.

images (15)

Tej zimy, chyba jak każdej, długie zimowe kurtki będą tak samo modne tej zimy jak i poprzedniej. Przede wszystkim długie zimowe kurtki zapewnią Ci komfort jak i ciepło podczas zimowych chłodów. Najczęściej mają one postać pikowanych kurtek połączonych z kapturem. Jeśli zainwestujesz w wysokiej jakości kurtkę wypełnioną puchem to możesz być pewna, że mróz tej zimy nie będzie Ci straszny.

pobrane (15)

Jeśli martwisz się, że zimowa kurtka doda Ci kilogramów i objętości to nic bardziej mylnego! Wystarczy je odpowiednio nosić – pasek będzie idealnym pomysłem. Dzięki niemu uwidocznisz talię i przywrócisz właściwe proporcje swojej figurze. Możesz znaleźć kurtki z już wbudowanymi paskami ale i takie, które ich nie posiadają – pasek z Twojej szafy również sprawdzi się w takiej sytuacji idealnie.

Bardzo modne są również zdobienia przy kołnierzu i kapturze w postaci futerek – jeśli wybrany przez Ciebie model je posiada możesz być pewna, że będzie to strzał w dziesiątkę.

images (16)

Wybierasz się dopiero na zakupy czy jesteś już po? A może masz kurtkę z poprzedniego sezonu?