Zdjęcie0556 []

Co jest modne tej zimy?

Zdjęcie0557 []

  MODA, co roku nieco inna, ale wszyscy słuchają się jej wytycznych.

  Każda klientka sklepów z odzieżą jest dość dobrze zorientowana w tematyce mody. Lata zakupów odzieżowych robią swoje i powoli stajemy się specjalistami od fashion style w dziedzinie odzieży. Pomimo, że wystawy sklepowe co roku różnią się od siebie, to przemiany te nie są drastycznymi przemianami w stosunku do roku poprzedniego, ponieważ zmiany w modzie następują powoli, ale za to sukcesywnie.

  Do zauważonych zmian w modzie tegorocznej możemy zaliczyć sukcesywne rozszerzanie się obcasów butów, które jeszcze niedawno były prawie szpilkami, natomiast w tym roku są już zdecydowanie szerokimi obcasami, na których dużo łatwiej będziemy mogli chodzić. Modna także stała się skóra naturalna w tym roku, co może wynikać z dotychczasowego zalewu obuwiem wykonanym ze sztucznych tworzyw.

  Jeśli chodzi o kolor, to zauważamy wyraźny powrót czerni i bordo, które zastąpiły ubiegłoroczne błękity nieba i delikatne róże oraz opatrzone już beże. Modne są tkaniny połyskujące z dodatkami srebrnych i złotych elementów wplecionych w projekt odzieży lub z dodatkiem srebrnych i złotych nici na całej powierzchni tkaniny, które weszły na dłużej do katalogu mody.

Zdjęcie0386 []